- GIGABYTE

Цена
€371 32 / 726 24 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Gigabyte Gaming - Graphics card - Radeon RX 9060 XT - 8 GB GDDR6 - PCI Express 5.0 - 2 x DisplayPort, HDMI
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Gigabyte Gaming - Graphics card - Radeon RX 9060 XT - 8 GB GDDR6 - PCI Express 5.0 - 2 x DisplayPort, HDMI
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Device Type | Graphics card |
| Marketing Description | The GIGABYTE Gaming graphics card is designed to deliver performance and visual quality. With a maximum external resolution of 7680 x 4320, it ensures 8K clarity for an immersive gaming experience. The advanced GDDR6 SDRAM technology and a memory speed of |
| Bus Type | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Boost Clock | 3130 MHz |
| Max Monitors Supported | 3 |
| API Supported | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Features | Triple Fan Design, GIGABYTE WINDFORCE cooling design, Hawk Fan design, server-grade thermal conductive gel, RGB Lighting, AMD RDNA 4 Architecture, AMD FidelityFX Super Resolution 4 (FSR), AMD HYPR-RX technologies, AMD Smart Access Memory technology, AMD R |
| Size | 8 GB |
| Technology | GDDR6 SDRAM |
| Bus Width | 128-bit |
| Required Power Supply | 450 W |
| Additional Requirements | 8 pin PCI Express power connector |
| Software Included | Gigabyte Control Center, AMD Radeon Software Adrenalin Edition |
| Compliant Standards | DisplayPort 2.1a |
| Width | 4 cm |
| Depth | 28.1 cm |
| Height | 11.8 cm |
| Max Resolution | 7680 x 4320 |
| Memory Speed | 20 Gbps |
| Stream Processors | 2048 |
| Interfaces Details | 2 x DisplayPort HDMI |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| GPU чипсет | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Размер на паметта | 8 |
| Тип памет | GDDR6 |
| Интерфейс | PCIe 5.0 x16 |
| Консумация (TDP) (W) | 150 |
| Препоръчително захранване (W) | 450 |
| Boost честота (MHz) | 3130 |
| Шина на паметта | 128 |
| Брой вентилатори (count) | 3 |
| HDMI портове (count) | 1 |
| DisplayPort портове (count) | 2 |
| Дължина (mm) | 281 |
| Брой заети слота | Два слота |
| Захранващи конектори | 8-pin |
| Тегло | 0.00кг |
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING 8GB Видеокарта
Влезте в бъдещето на гейминга с GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING 8GB. Захранвана от архитектурата RDNA™ 4 на AMD, тази видеокарта е проектирана да осигури изключителна 1440p гейминг производителност, вдъхвайки живот на вашите виртуални светове със зашеметяващи детайли и плавни кадри. Насладете се на усъвършенстван рейтрейсинг и AI ускорители за наистина потапящ геймплей.
Ключови Предимства
- Архитектура RDNA™ 4 от следващо поколение — Разгърнете авангардна производителност и ефективност за най-новите и предстоящи игри.
- Превъзходен 1440p гейминг — Насладете се на текстури с висока разделителна способност и плавен геймплей при 1440p, като всеки момент е от значение.
- Охладителна система WINDFORCE — Известната система за охлаждане с три вентилатора на GIGABYTE осигурява оптимално управление на топлината и тиха работа при тежки натоварвания.
- 8GB GDDR6 VRAM — Достатъчно високоскоростна памет за справяне с взискателни игрови активи и сложни сцени.
- Поддръжка на PCI Express 5.0 — Ориентирана към бъдещето свързаност за максимална пропускателна способност със съвместими дънни платки.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| GPU Чипсет | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Размер на паметта | 8GB |
| Тип памет | GDDR6 |
| Шина на паметта | 128-bit |
| Интерфейс | PCIe 5.0 x16 |
| Boost Честота | До 3130 MHz |
| Консумация (TDP) | 150 W |
| Препоръчително захранване | 450 W |
| Брой вентилатори | 3 |
| HDMI портове | 1 |
| DisplayPort портове | 2 |
| Дължина | 281 mm |
| Брой заети слота | Два слота |
| Захранващи конектори | 1x 8-pin |
Какво има в кутията
- Видеокарта GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING 8GB
- Кратко ръководство за стартиране
- CD с драйвери (или инструкции за изтегляне)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





